Kultúra

Plesovú sezónu v Dobšinej otvoril Detský novoročný ples

 

Detský novoročný ples, ktorý organizuje Centrum voľného času v Dobšinej už tradične otvára plesovú sezónu v našom meste. Pozvané sú naň všetky deti, ktoré sú členmi našich záujmových útvarov spolu so svojimi rodičmi, starými rodičmi. Bohatá účasť na tomto podujatí, ktoré sa konalo 12.01.2018 (tento rok sa ho zúčastnilo 120 detí a rodičov) svedčí o obľúbenosti podujatia. Pre všetkých bola pripravená tombola a švédske stoly, na ktoré si prispievajú aj samotné deti formou rôznych slaných, či sladkých pochúťok. Počas jednotlivých kôl pripravenej diskotéky sa deti mali možnosť zabaviť pri zábavných súťažiach.

Veľmi nás teší nielen vysoká účasť na plese, ale aj prístup rodičov, ktorí svoje deti vychovávajú k tomu, že ples je spoločenská udalosť, na ktorú je vhodné pekne sa obliecť a upraviť. Už teraz sa tešíme na ďalšie krásne podujatie – Detský karneval, ktorý sa bude konať v nedeľu, pred jarnými prázdninami, 25. februára v kultúrnom dome.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »