Krimi

Dôchodkyni zachránili život

 

V sobotu 04. augusta nadránom o 03:20 hodine,  bola policajná hliadka Obvodného oddelenia Dobšiná vyslaná na Jarkovú ulicu v Dobšinej (sídlisko Rozkvet), kde mala žena kričať z balkóna. Po príchode na parkovisko pred bytovkou zistili, že z okna na ôsmom poschodí visí dole hlavou žena a úpenlivo kričí.

 

Policajti ihneď  vbehli do bytovky a vybehli na ôsme poschodie. Začali búchať na dvere, ale nikto neotváral. Nakoľko bol vážne ohrozený život a zdravie ženy, násilím otvorili byt. V byte sa nachádzali muž a žena, ktorí sa prebudili na buchot.

 

To, že mužova matka visí z okna, nevedeli. Muž ihneď otvoril dvere do izby, kde spolu s policajnou hliadkou videli ako žene z okna trčia nohy od kolien dole. Ihneď k nej pribehli a spoločne ju vtiahli späť do izby.

 

Následne privolali RZP, ktorá dôchodkyňu previezla na príslušné oddelenie do rožňavskej nemocnice. O tejto udalosti nás informovala hovorkyňa KR PZ v Košiciach Jana Mésarová. Aj v tomto prípade vďaka rýchlemu zásahu poriadkových a záchranných zložiek bolo zachránené to najcennejšie – ľudský život. 

 

Ilustračné foto: Redakcia MD

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »