Zasadanie o Alwegu a plate primátora + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 17. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať vo štvrtok 21. júna o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej.  Zasadania sú zo zákona verejné a preto sa na nich môže zúčastniť každý občan.

Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta čím sú odteraj plne prístupné aj verejnosti. Toto Mestské zastupiteľstvo nebude výnimkou a za poskytnuté materiály ďakujeme. Stiahnuť si ich môžete priamo TU.

Program:

• 1.Správa o kontrole plnenia uznesení
  • 2.Správanáslednej finančnej kontroly
  • 3.Plán kontrolnej činnosti hlavnej kontrolórky mesta Dobšiná na II. polrok 2012
  • 4.I. úprava rozpočtu mesta Dobšiná na rok 2012
  • 5.Odpísanie nevymožiteľnej pohľadávky