Slovenský pohár v 3D lukostreľbe prebiehal v Dobšinej

V tretí septembrový víkend sa v Dobšinej uskutočnil Slovenský pohár v 3D lukostreľbe. Bola by škoda nevyužiť krásne jesenné počasie a tak sa naši lukostrelci vydali na výpravu pri ktorej ich čakalo 32 magických zvierat ukrytých v našom nádhernom prostredí Dobšinských lesov. Skoro dvesto skvelých lukostrelcov z blízka a ďaleka preverilo svoje lukostrelecké schopnosti a po podaní fantastického výkonu si odniesli dobrý pocit a krásne zážitky.

Za náš tím sa chcem všetkým poďakovať za účasť, gratulujem víťazom a teším sa na ďalšie stretnutie. Ďakujeme celému tímu LK Dobšiná za perfektne odvedenú prácu, Mestu Dobšiná a Mestským lesom Dobšiná, tiež DJ Júliusovi Korintušovi za super muziku a všetkým zainteresovaným za pomoc a dobrú náladu.

Peter Vilim