Kultúra

Centrum voľného času usporiadalo vianočnú akadémiu

Práve dnes sme na adventnom venci zapálili už štvrtú sviecu, čo symbolizuje iba krôčik od u mnohých, najmä detí vytúžených Vianoc. Symbolicky práve v tento deň usporiadalo Centrum voľného času, detí a mládeže v Dobšinej vianočnú akadémiu v priestoroch sály Mestského kultúrneho strediska. Všetky miesta boli plne obsadené, kde obecenstvo čakalo na pestrý program, ktorý si pre nich pripravili deti záujmových útvarov centra. Tie sa nenechali nijako zahanbiť a podľa mnohých jedno krásne vystúpenie striedalo druhé. Na pódiu sa razom stačili vystriedať tanečnice, mažoretky, či kovboji, ktorí svojimi vystúpeniami a scénkami navodili pravú vianočnú atmosféru.

Foto: Juraj Karika