Vedenie Dobšinej zasadne v stredu + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 25. zasadanie Mestského zastupiteľstva. To sa bude konať v stredu 26. júna o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej.

Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan.  Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta, keďže oficiálna stránka mesta ich občanom neponúka, aj keď dnes je to pre mnohé samosprávy samozrejmosťou.  Toto Mestské zastupiteľstvo nebude výnimkou a za poskytnuté materiály ďakujeme poslancovi Slovákovi. Stiahnuť si ich môžete priamo TU.

Program 25. Mestského zastupiteľstva:

1.      Správa o kontrole plnenia uznesení

2.      Správy z následných finančných kontrol

3.      Plán činnosti hlavnej kontrolórky mesta Dobšiná na 2.polrok 2013

4.      I. úprava rozpočtu mesta Dobšiná na rok 2013

5.      Zmena programovej štruktúry programového rozpočtu na r. 2013

6.      Majetok mesta

7.      Plán zasadnutí MsR a MsZ na II. polrok 2013

8.      Prerokovanie platu primátora mesta

9.      Rôzne – Opakovaný návrh na prerokovanie zastavovacej štúdie lokality Vyšná maša

10.  Diskusia a interpelácie poslancov

11.  Návrh na uznesenie