Materiály na stredajšie zasadanie poslancov

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 19. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 24. októbra o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej.

Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan.  Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta. Toto Mestské zastupiteľstvo nebude výnimkou a za poskytnuté materiály ďakujeme. Stiahnuť si ich môžete priamo tu.

Ilustračné foto: Redakcia MD

Program:

1. VZN o zmenách a doplnkoch č.1 záväznej časti spol. ÚPN mesta Dobšiná a obce Stratená, časť mesto Dobšiná

2. Kontrola plnenia uznesení

3. Správa z kontroly spravovania parkoviska v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni Podnikom služieb mesta Dobšiná s.r.o. počas letnej sezóny 2012

4. Zásady finančnej kontroly v samospráve mesta Dobšiná

5. VZN o správnych poplatkoch a poplatkoch (úhradách) za pracovné úkony vykonávané mestom Dobšiná

6. VZN Prevádzkový poriadok pre pohrebiská v meste Dobšiná

7. Rôzne

Zmena zloženia členov Komisie školstva, telovýchovy a športu

Žiadosť o prerokovanie a riešenie problému túlavých psov

8. Diskusia a interpelácie poslancov