Automobilová súťaž Dobšinská zima 2019 sa neuskutoční!

 

Vážení motoristickí priaznivci, na základe porady Autoklubu EHC Dobšinský kopec so zástupcami Mesta Dobšiná a skutočností, ktoré nastali v riešení otázok organizovania a financovania zimnej automobilovej súťaže sa organizačný tím rozhodol  ukončiť prípravy  Dobšinskej zimy, ktorá bola plánovaná na termín 2. február 2019.

Je nám ľúto vzniknutej situácie ale na základe vyhodnotenia viacerých činiteľov je naše rozhodnutie nemenné, zároveň sa ospravedlňujeme súťažiacim a divákom, ktorí sa chceli na našich pretekoch zúčastniť. Rozhodovali sme sa do poslednej chvíle a žiaľ nakoniec sme zvážili ďalej nepokračovať v prípravách podujatia. Ďakujeme za pochopenie.

 

Autoklub EHC Dobšinský kopec

One thought on “Automobilová súťaž Dobšinská zima 2019 sa neuskutoční!

  • 20. decembra 2018 at 19:47
    Permalink

    Tak teraz neviem, to je ako snažiť sa povedať veľa a zároveň nepovedať nič. A stačilo uviesť, kto čo domrvil, kto čo nespravil, kto komu čo nedal, čo sa prečo nedalo a poznali by sme aspoň nejaký dôvod. Teraz poznáme len kopec vaty, akú používajú politici. Nie že by mi to extra vadilo, pôvodné amatérske preteky, kde nešlo o nič, mali svoje čaro.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »