Kultúra

Seniori hodnotili trojročné obdobie

 

V priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Dobšinej sa vo štvrtok 12. marca stretlo predsedníctvo a členovia Jednoty dôchodcov Slovenska na svojej hodnotiacej schôdzi, ktorá sa z pravidla koná raz za tri roky . Toto stretnutie venované seniorom dopĺňali deti zo záujmových útvarov Centra voľného času, detí a mládeže a detský folklórny súbor Gemerčatá, kde svojimi vystúpeniami potešil skrz piesní a tancov zúčastnených seniorov.

Ako pre náš portál povedala pani Anna Novotná, predsedníčka Jednoty dôchodcov v Dobšinej: „Na tomto našom hodnotiacom stretnutí sme sa v úvode poďakovali pani Zvolenskej a Krupárovej za dlhoročnú prácu v našom predsedníctve. Za naše trojročné hodnotiace obdobie, by som rada vyzdvihla aktivity, ktoré sme mali, najmä v športovom duchu, kde naši členovia dokázali, že sú veľmi zdatní a neraz reprezentovali naše mesto.

Absolvovali sme tiež množstvo kultúrnych, ale aj záujmových akcií, či už sa jednalo o pochod do Lányi huty, či iné akcie. Možno máme šťastie v tom, že žijeme v malom meste a medziľudské vzťahy sú tu na inej, lepšej úrovni, než v iných, väčších mestách a často tu občania žijú ako jedna veľká rodina, do ktorej patria aj seniori. Veľmi nám pomáha aj mesto, či už skrz primátora, alebo mestských firiem, za ktoré rada spomeniem Mestské lesy.“

Foto: Redakcia MD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »