Kultúra

Piaty ročník Dobšinskej noty je už za dverami!

 

Mesto Dobšiná, H2 Security a Centrom voľného času detí a mládeže v Dobšinej v spolupráci partnerov organizujú 27.apríla 2018 už piaty ročník oblastnej speváckej súťaže v speve modernej piesne pod názvom  „Dobšinská nota“. Spevácka súťaž má charakter jednokolovej súťaže, v ktorej sa stretávajú amatérski speváci rôznych vekových kategórií. 1. kategória: 0 až 14 rokov, 2. kategória: 15 až 30 rokov, 3. kategória: 31 až 100 rokov. V prípade záujmu je potrebné sa prihlásiť do 15. apríla 2018.

Podmienky súťaže sú nasledovné: Súťažiaci  predvedú jednu pieseň s hudobným podkladom, alebo sa môžu sami doprevádzať hudobným nástrojom. Hudobný podklad je potrebné priniesť so sebou na CD nosiči (bez spevu), na ktorom bude čitateľne napísané meno súťažiaceho. Každý účastník si musí vybrať modernú pieseň (slovenská nie je podmienkou). Poradie vystúpenia súťažiacich bude určené losovaním pri prezentácii. V každej kategórii bude vyhlásené prvé, druhé a tretie miesto a tiež bude vyhlásené absolútne poradie prvých troch súťažiacich bez rozdielu kategórií. Členovia poroty budú odborníci z oblasti hudby, spevu a kultúry. Prihlásiť sa do súťaže môžete do 15 apríla 2018 cez e-mail: cvc@centrum.sk . Tešíme sa na stretnutie s vami a ďakujeme všetkým, ktorí podporili toto podujatie.

Termín konania súťaže: 27. apríla 2018
Miesto: Kultúrny dom v Dobšinej
Príchod a prezentácia účastníkov: 14:00 hod.
Otvorenie súťaže: 15:00 hod.
Cestovné si hradí každý účastník sám, alebo vysielajúca organizácia.
Organizátor zabezpečí obed pre súťažiacich.
Informácie na  t.č. 058/7941 340

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »