Kultúra

Vyhodnotili fotografickú súťaž s vodnou tematikou

Už ôsmy ročník fotografickej súťaže zorganizovalo Centrum voľného času v Dobšinej, tento krát na tému „VODA ČO MA DRŽÍ NAD VODOU“. Na našu veľkú radosť nám 34 fotografov poslalo 84 prekrásnych fotiek. S témou vody sa popasovali statočne, či už to boli krásne fotky morí, jazier, potokov, alebo detailov, ako kvapky vody na rastlinkách a tiež voda vo všetkých skupenstvách, ľad, para či blato. Odborná porota v zložení Mgr. art. Anna Hutníková, Mgr. Jana Krišáková a Vladimír Václavík mali tradične ťažkú úlohu, vybrať tie najkrajšie, ale rozhodnúť sa museli, veď sú porota J. Súčasne prebiehalo aj hlasovanie verejnosti.

Kategória deti: 1. miesto Kristína Fedor, 2. miesto Lucia Horváthová, 3. miesto Lea Liptaiová
Kategória dospelí: 1. miesto Ján Fudala, 2. miesto Tomáš Kravec, 3. miesto Juraj Husár
Cena primátora mesta:  Ivona Krišáková
Cena riaditeľky ZUŠ:  Martin Mojčák
Cena riaditeľky CVČ:  Zuzana Revúcka
Cena verejnosti:  Veronika Hamráková

Všetkým oceneným blahoželáme a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ceny do súťaže venovalo Mesto Dobšiná.

Ing. Mária Rybárová