Kultúra

Mestská radnica privítala jubilujúcich seniorov

V priestoroch obradnej siene Mestského úradu sa v utorok 27. októbra pri príležitosti mesiaca úcty k starším, zišli jubilujúci seniori z nášho mesta. V úvode ich svojim vystúpením privítal folklórny súbor Gemerčatá a príjemnú atmosféru po celý čas umocňovali piesne, básne a príhovory zamestnancov Mestského úradu a primátora mesta Dobšiná Jána Slováka. Na toto milé stretnutie boli pozvaní seniori, ktorí dovŕšili 70 (19 občanov), 75 (25 občanov), 80 (15 občanov) 85 (9 občanov, 90 ( 3 občania) rokov. Po zápise do pamätnej knihy, si okrem ruží seniori odniesli aj darčeky, o ktoré sa im postarali naši mladí obyvatelia z Centra voľného času, ktorí im darovali ručne vyrábané sviečky. Našim seniorom želáme veľa príjemných a šťastne prežitých rokov.

Text & foto: Red. JK