Kultúra

Klub matky s deťmi v Komunitnom centre Dobšiná

 

Klub matky s deťmi vo veku od troch do šiestich rokov je jednou zo skupinových aktivít, ktoré ponúka Komunitné centrum Dobšiná pre svojich občanov. Mamičky so svojimi detičkami majú možnosť každý utorok a štvrtok predpoludním v čase od 09.30 hod. do 11.00 hod. navštíviť zrekonštruované Komunitné centrum na Novej ulici 851/119 a stráviť so svojimi ratolesťami príjemné a užitočné chvíle.  Pre  deti je pripravené Spievankovo, rozprávky, detské pohybové hry, vymaľovánky a montessori aktivity zamerané na všestranný rozvoj detí v predškolskom veku.

Mamičky počas stretnutí aktívne pracujú so svojimi deťmi, čím sa posilňujú rodinné vzťahy, predovšetkým vzťah matka –  dieťa.  Benefitom pre mamičky prevažne na materskej dovolenke sú i vzájomné rozhovory a prípadne dobré rady.

Prvé stretnutie Klub matky s deťmi sa uskutočnilo v utorok 21. júla 2020 a malo u zúčastnených pozitívny ohlas. Z tohto stretnutia sú i priložené foto materiály. Týmto zároveň pozývame rodičov, ktorí majú záujem, aby so svojimi predškolákmi navštívili Komunitné centrum a strávili príjemne utorkové, resp. štvrtkové predpoludnie v rámci uvedenej skupinovej aktivity.

Ing. Mgr. Zuzana Majorosová, odborný garant KC Dobšiná

Translate »