„Ženy v pohybe“ – aktívna oslava sviatku žien v Dobšinej

Mesto Dobšiná pokračuje v organizovaní netradičných osláv sviatku žien. V piatok 08. marca 2019 pracovníčky oddelenia kultúry a športu pripravili podujatie  pre nadšencov nordic walkingu. Účastníčky absolvovali trasu dlhú 10 km a v cieli ich čakalo milé prekvapenie, ktoré so svojimi vychovávateľkami pripravili deti z Centra pre deti a rodiny v Dobšinej, samostatne usporiadaná skupina (sus) Permoník. Darčeky nás všetky príjemne prekvapili a potešili. Ďakujeme.

Následne sa v sobotu, 9. marca 2019 v spolupráci Mesta Dobšiná a Aerobic klubu Dobšiná, uskutočnil tradičný maratón v aerobicu, ktorý začal cvičením rodičov s deťmi a potom sa ženy rozhýbali v rôznych disciplínach.

Oslavu sviatku žien sme ukončili na Čaji o 19-ej, kde sa pod taktovkou DJ-Korintuša  ženy i dievčatá zvŕtali do neskorých nočných hodín, samozrejme už aj s partnermi, priateľmi alebo náhodnými tanečníkmi. Perfektné podujatie pre všetky oslávenkyne sa vydarilo a my sa tešíme na ďalšie stretnutia pri rôznych príležitostiach.

-am-