Aktuality

Zapojte sa do Valentínskej kvapky krvi 2018 aj vy!

 

Slovenský Červený kríž prostredníctvom miestneho spolku v Dobšinej oznamuje, že od 12. februára 2018 do 16. marca 2018 organizujeme už 23. ročník kampane s názvom Valentínska kvapka krvi. Cieľom kampane je podporiť bezpríspevkové darcovstvo krvi a získať nových darcov krvi hlavne z radov mladých ľudí.

Máte už pre svoju lásku pripravené valentínske vyznanie, kvety, cukrovinky, či romantickú večeru? Buďte na Valentína o kvapku lepší a darujte pár najvzácnejších kvapiek, ktoré pomôžu zachrániť život. Darujte krv tým, ktorí ju nevyhnutne potrebujú.

Kampaň Valentínska kvapka krvi trvá päť týždňov a môžete sa do nej zapojiť darovaním krvi na odberových miestach Národnej transfúznej služby SR, na hematologicko-transfúznych oddeleniach nemocníc. V  našej oblasti je to HTO NsP Sv. Barbory v Rožňave každý utorok a piatok od 07:00 hod.

Aktuálne informácie o kampani, miesta a dátumy odberov krvi budeme zverejňovať na webovej stránke darujkrv.redcross.sk a na Facebookovej stránke https://www.facebook.com/slovenskycervenykriz/ .

MS SČK Dobšiná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »