Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu z Dobšinej!

Pod záštitou primátora mesta Dobšiná, Jána Slováka vyhlasuje nezávislý informačný portál www.mestodobsina.sk a Dobšinské noviny súťaž o najlepšiu zimnú fotografiu. Sneh nám v tomto období praje a mnohí si zasneženú krásu radi zvečníme pomocou fotoaprátov, prípadne mobilných telefónov. Prečo sa teda nepodeliť o váš najkrajší záber a nezasúťažiť si o hodnotné ceny?

Fotosúťaž s krásnou a mrazivou tematikou má tieto pravidlá: Do 05. marca 2018 nám zašlite v čo najlepšom rozlíšení vašu fotografiu na mail: dobsinske.noviny@dobsina.sk s predmetným označením mailu  „Súťaž“.  Zameranie fotografie nie je stanovené, môže to byť príroda, architektúra, zákutie, či umelecká fotografia podľa vášho uváženia. Jedinou podmienkou však je, že fotografia musí pochádzať z Dobšinej, prípadne veľmi blízkeho okolia. Do mailu s vašou fotografiou v prílohe nezabudnite uviesť  vaše meno a priezvisko, bydlisko, tiež mailový a telefonický kontakt.

Všetky zozbierané fotografie následne bez uvedenia autora predložíme primátorovi mesta Dobšiná, Jánovi Slovákovi, ktorý vyberie tri najkrajšie zábery. Tieto zábery následne 06.marca 2018 uverejníme na našom Facebookovom profile ( www.facebook.com/mestodobsina ) , kde do 12. marca 2018 môže každý návštevník zahlasovať za najlepšiu fotografiu pomocou páči sa mi to –  „lajku“. Fotografia s najväčším počtom lajkových reakcií od ľudí zvíťazí v našej súťaži a bude uverejnená v Dobšinských novinách a tiež na portáli www.mestodobsina.sk ako ústredná fotografia spomedzi všetkých zapojených záberov. Autor víťaznej fotografie získa hodnotné ceny, ktoré do súťaže venoval primátor mesta Dobšiná, Ján Slovák. Všetci zapojení autori fotografií zapojením sa do súťaže zároveň dávajú usporiadateľom súhlas so spracovaním osobných údajov a súhlas na voľné použitie ich diel. Tešíme sa na vaše jedinečné zábery!

Redakcia MD, ilustračné foto: Stock.xchng