Šport

Volejbalistky z gymnázia excelovali

 

Ako všetci dobre vieme, počas štúdia na gymnáziu v Dobšinej sa môžeme zapojiť do rôznych športových súťaží. Aj tento rok sme sa mohli zúčastniť okresného kola vo volejbale dievčat v Rožňave. Po napínavých zápasoch proti Obchodnej akadémii a Strednej zdravotnej škole sme si odniesli už tretí rok po sebe prvé miesto.

 

No to nečakané ešte len prišlo, keď sme sa dva dni pred regionálnym kolom v Spišskej Novej Vsi dozvedeli, že máme ísť reprezentovať našu školu. Počet našich tréningov, kde sme sa mohli zohrať, bol presne nula. Zasmiali sme sa a povedali sme si, že si urobíme aspoň taký malý výlet, keďže väčšina z nás maturuje. S pozitívnou náladou a skvelými pocitmi sme dorazili do Spišskej.

 

Po nečakanej výhre s Gelnicou sme nastúpili proti Obchodnej akadémii a opäť sme vyhrali. Pocity boli neskutočné. Samé sme tomu neverili. Uverili sme až keď nám na krk zavesili zlaté medaile. Samozrejme sme vyskúšali, či sú pravé.

 

V júni nás čaká krajské kolo tejto súťaže v Košiciach. Už sa veľmi tešíme, kedy opäť môžeme reprezentovať našu školu.

 

Ďakujeme hlavne pani profesorke Leškovej, ktorá nás celý čas viedla a povzbudzovala. Bez nej by sme len ťažko toto dosiahli. Naša vďaka patrí aj nášmu vodičovi, p. Slivenskému, ktorý musel strpieť naše ,,babské“ reči počas ciest za víťazstvami. Ďakujeme.

 

Ivona Bronďošová, Gymnázium Dobšiná


Poznámka redakcie: Vaše podnety, články a príbehy nám môžete posielať na e-mail: mestodobsina@gmail.com. Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na nové príspevky od vás, našich čitateľov.


{gallery}foto_skolstvo/gymnazium_spisska{/gallery}

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »