Kultúra

Vianočná akadémia malých škôlkarov

 

Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitom šťastia, lásky, pohody a harmónie. Vianočný čas má svoje neopísateľné čaro pre každého, kto sa nepozerá iba očami, ale i srdcom. Je príležitosťou zastaviť sa, pozrieť sa do hĺbky svojej duše, splniť skryté sny a túžby svojich blízkych, vyčariť úsmev na perách tých najmilších.

Takým malým, ale krásnym zastavením v predvianočnom čase bola Vianočná akadémia malých škôlkarov, ktorá sa konala 14.12.2017 v KD. Deti sa na ňu spolu s pani učiteľkami svedomito pripravovali, aby prekvapili a potešili svojich rodičov, starých rodičov a známych. Pripravili tak milý darček v podobe vianočných piesní, ľudových zvykov, tancov a kolied. Na javisku sa striedali roztancované Snehové vločky s Čertíkmi a nechýbal ani Betlehem, ktorý umocnil a priblížil všetkým atmosféru Vianoc.

Za krásne a vydarené vystúpenie si deti vychutnali potlesk publika a sladkú odmenu od pána primátora. Za pomoc a spoluprácu ďakujeme: pánovi. J. Korintušovi, R. Molovi, V. Václavikovi , I. Gunárovi, J. Červenákovi a pani A. Mackovej. Krásne , šťastné a pokojné vianočné sviatky prajeme všetkým ľuďom dobrej vôle.

Kolektív MŠ SNP Dobšiná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »