Kultúra

Valentína si pripomenuli aj v centre voľného času

 

Sviatok Valentína si pripomíname zábavnou formou, ktorá je blízka deťom aj v našom centre voľného času . Pre staršie dievčatá organizujeme už niekoľko rokov obľúbenú MISS Valentínku a pre našich najmenších, deti z materskej školy, pripravujeme Valentínku pre mamu.

MISS Valentínky sa zúčastnilo 27 dievčat, ktoré súťažili v rôznych disciplínach – obúvanie stoličky so zaviazanými očami, pantomimické znázornenie zadaného povolania, ktoré museli ostatné dievčatá uhádnuť, ďalšou disciplínou bolo líčenie tváre na obrázku a poslednou bola disciplína „slepý Indián“. Na záver si dievčatá vyrobili krásne valentínky. Pre všetky bolo pripravené sladké občerstvenie. MISS Valentínkou sa stala Alexandra Elexová, ktorej srdečne blahoželáme.

K našim tradičným podujatiam patrí aj „Valentínka pre mamu“, ktorú pripravujeme pre deti z materskej školy. Deti si zhotovia peknú valentínku, ktorou môžu potešiť nielen svoje mamky, ale aj babky a niektoré ju chcú podarovať aj svojmu oteckovi. Veď práve vlastnoručne vyrobený darček je tým najkrajším a najúprimnejším darčekom, ktoré dieťa podaruje tomu, koho ľúbi. Obdarovaný vie, že je vyrobený s tým najkrajším posolstvom, ktoré môže dieťa k nemu cítiť – s láskou.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »