V stredu rozdajú dotácie a vyhlásia voľbu kontrolóra

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 31. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 26. februára o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú stále iba poslanci mesta. Za poskytnuté materiály ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť TU.

Program 31. Mestského zastupiteľstva

1. Správa o kontrole plnenia uznesení
  2. Správa o kontrolnej činnosti za rok 2013
  3. Správa o kontrole vybavovania sťažností a petícií podaných k vybaveniu Mestskému úradu Dobšiná a organizáciám zriadených mestom Dobšiná za rok 2013
  4. Správa z kontroly autoprevádzky a kontroly výdavkov na údržbu eurocesty v spoločnosti Mestské lesy Dobšiná s.r.o.
  5. Prvá úprava rozpočtu mesta na rok 2014
  6. Správa o vyúčtovaných dotáciách poskytnutých v roku 2013
  7. Žiadosti  o poskytnutie dotácií z rozpočtu mesta v roku 2014
  8. Majetok mesta
  9. Voľba hlavného kontrolóra mesta Dobšiná
  10. Správa o vykonaných preventívnych  protipožiarnych  kontrolách podľa ročného  plánu preventívnych protipožiarnych kontrol na rok 2013. Ročný plán preventívnych protipožiarnych kontrol v meste Dobšiná na rok 2014  podľa zákona NR SR č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov.
  11. Návrh úpravy cenníka prác a služieb pre mesto Dobšiná
  12. Správa o doterajšej činnosti OOCR Slovenský raj a Stratégia a operatívny plán činnosti OOCR Slovenský raj na rok 2014
  13. Správa o príprave voľby prezidenta Slovenskej republiky v roku 2014 v meste Dobšiná
  14. Diskusia a interpelácie poslancov