Kultúra

V predvianočnom období sa stretli členovia ZO SZTP

Takýmito  a podobnými želaniami ako nájdete na konci nášho príspevku sa niesla sobota 09.12.2017 na stretnutí členov Miestnej organizácie SZTP pri vianočnom posedení. Už tradične nechýbala vianočná kapustnica a sladkosti. V príjemnej atmosfére si členovia ZO SZTP popočúvali vianočnú hudbu, zhodnotili rok 2017 a porozprávali sa o svojich radostiach a starostiach. Privítali Mikuláša z ďalekého Sibíru, ktorý obdaroval všetkých zúčastnených darčekmi. Každý člen miestnej organizácie dostal rovnakú pozornosť vďaka usilovnosti najaktívnejších členov, ktorí darčeky pripravili. Touto cestou ďakujeme Výboru miestnej organizácie za zoorganizovanie predvianočného posedenia. Za materiálnu a finančnú pomoc ďakujeme primátorovi mesta Jánovi Slovákovi a konateľovi spoločnosti Mestské lesy mesta Dobšiná s.r.o. Marcelovi Kollárikovi. Za sponzorstvo osobitne ďakujeme poslancovi NR SR p. Bc. Petrovi Pamulovi a pánom poslancom KSK p. Karolovi Horníkovi a p. Jurajovi Nagyovi i p. Štefanovi Kunovi.

Ďakujeme všetkým za dobrú spoluprácu v roku 2017 a želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov, do nového roka veľa zdravia, šťastia, pokoja, rodinnej pohody a mnoho úspechov.

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,
v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne.
Nie sú dôležité dary,
ale v novom roku nech sa Vám darí,
zdravie nech slúži k spokojnosti
a dom aby ste mali plný hostí.

Bohatý stôl, výbornú rybu,
sviatočná večera nech nemá chybu.
Veľa darčekov, čo srdce pohladia,
rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok,
veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Text a foto : členovia ZO SZTP