Šport

Už 105 prihlásených na Dobšinskom kopci 2015

 

Súťažiacim, ktorí majú záujem štartovať v tomto roku na jedinom slovenskom podujatí zaradenom do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu 2015, ostávajú už na prihlásenie iba posledné dva dni. Do tohto momentu využilo možnosť prihlásiť sa na Dobšinský kopec 2015 celkovo 105 súťažiacich. Napriek tomu ešte organizátor neeviduje mená niektorých slovenských jazdcov, ktorí sa pravidelne pretekov automobilov do vrchu zúčastňujú a samozrejme v zozname prihlásených nefigurujú ani najväčšie hviezdy posledných rokov, taliansky jazdci z okolia rekordéra pretekov, Simone Faggioliho.

Tieto prihlášky však organizátor očakáva v najbližších hodinách. Napriek tomu by sme radi ešte pripomenuli jazdcom, ktorí na Dobšinský kopec 2015 neposlali do tohto momentu prihlášku a majú záujem na pretekoch odštartovať, aby neváhali a urýchlene prihlášku zaslali. Uzávierka prihlášok je totiž už v nedeľu 5.7.2015 presne o polnoci. Po tomto termíne už nebude organizátor prijímať žiadne prihlášky.

Miro Majláth, tlačový tajomník DK 2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »