Kultúra

Tradičné stretnutie seniorov v Dobšinej

 

V zariadení opatrovateľskej služby v Dobšinej, sa dňa 25. augusta 2016 uskutočnilo tradičné stretnutie seniorov z nášho mesta a neďalekej Nižnej Slanej. Seniori si v priestoroch záhrady za slnečných lúčov povymieňali v pripravených altánkoch skúsenosti, zaspomínali na mladosť, no v neposlednom rade strávili príjemný deň plný zábavy. Tú sprevádzala živá hudba a podávanie opekaných klobás a občerstvením. Stretnutia seniorov sa zúčastnil aj primátor mesta Dobšiná, Ján Slovák, ktorý prítomným zaprial veľa zdravia a šťastne prežitých rokov v jeseni života.

Ako pre portál www.mestodobsina.sk uviedla Eva Liptáková, predsedníčka Klubu dôchodcov v Dobšinej: „naša organizácia združuje na území mesta 70 členov. Dnešné stretnutie sa koná už po 15.-ty  krát, kde jeho cieľom je upevniť dobré vzťahy medzi seniormi a spríjemniť im chvíle. Veľmi chceme poďakovať Mestu Dobšiná a Mestským lesom Dobšiná spol. s.r.o., ktorí nám pomáhajú zabezpečiť nielen toto, ale všetky podujatia.“ Členovia Klubu dôchodcov v Dobšinej sa zapájajú do mnohých aktivít, nevynímajúc športové súťaže a sú neodmysliteľnou súčasťou mesta a jeho podujatí.

Foto: Juraj Karika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »