Súťaž v plávaní „O pohár primátora mesta“

Jedným z podujatí, ktoré zorganizovalo centrum voľného času detí a mládeže počas jarných prázdnin bola plavecká súťaž „O pohár primátora mesta“. Konala sa v utorok, 27. februára 2018 v Spišskej Novej Vsi. Súťaže sa zúčastnilo 11 plavcov, ktorí boli rozdelení do dvoch kategórií.

1. kategória – chlapci: 1. miesto – Bruno Fajdek, 2. miesto – Tomáš Filický, 3. miesto – Alex Sarnovský
2. kategória – dievčatá: 1. miesto – Katarína Šmelková, 2. miesto – Karolína Klementová, 3. miesto – Vanesa Bodnárová

Víťazi si odniesli krásne poháre, ktoré nám do súťaže venoval primátor mesta, J. Slovák. Nakoľko zájazdy na plaváreň nerobíme často zúčastniť sa jej mohli aj deti, ktoré navštevujú naše záujmové útvary. Tí, ktorí nám na začiatku roka odovzdali vzdelávacie poukazy, mali plaváreň bez poplatku. Teší nás, že aj napriek veľmi mrazivému počasiu dali deti prednosť pred leňošením našej plavárni. Zúčastnilo sa jej 33 detí, ktoré aspoň takýmto aktívnym spôsobom využili svoj prázdninový deň.

Mgr. S. Tešlárová