Kultúra

Súťaž o najkrajší veľkonočný aranžmán

 

Centrum voľného času detí a mládeže, v spolupráci so školami a školskými zariadeniami v Dobšinej zorganizovalo dňa 16. marca 2016 „Súťaž o najkrajší veľkonočný aranžmán“ (veľkonočné vajíčko, veľkonočné pečivo a pod.) Každá škola, alebo školské zariadenie sa zúčastnilo s tromi výrobkami. Súťaže sa zúčastnilo 10 školských zariadení pôsobiacich na území mesta.

Odborná porota v zložení Ing. Jana Gvizdová, Mgr. Etela Kukurová a Anna Macková súťaž vyhodnotila a ceny získali: Spojená škola, organizačná zložka SOŠ Dobšiná, Spojená škola, organizačná zložka Špeciálna základná škola Dobšiná a Centrum voľného času v Dobšinej.

Práca poroty bola veľmi náročná, pretože vybrať najkrajší aranžmán spomedzi toľkých prekrásnych prác nebolo jednoduché. Ceny víťazom venovalo Mesto Dobšiná. Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich ochotu vytvoriť atmosféru veľkonočných sviatkov. Súťažné práce budú vystavené 17. a 18.3.2016 od 9.00 hod. do 16.00 hod. v herni Kultúrneho domu v Dobšinej. Pozývame všetkých, aby si prišli pozrieť diela žiakov a pedagógov našich škôl.

Foto: JK

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »