Šport

Stolnotenisový turnaj o pohár riaditeľky školy

 

Spojená škola, Nová 803, v Dobšinej je známa svojim bohatým, veľmi aktívnym mimoškolským životom. A to tak na poli kultúrnom, ako aj športovom.   Jedným z tradičných a dlhodobo realizovaných podujatí je aj obľúbený stolnotenisový turnaj o pohár riaditeľky školy. Na tohtoročnom športovom zápolení, ktoré sa konalo dňa 26.2.2016 v priestoroch spojenej školy, sa zúčastnilo 5 družstiev: Spojená škola, Nová 803, Dobšiná, Spojená škola, Zimná, Dobšiná Základná škola, Zimná 190, Dobšiná, Detský domov, Nová 809, Dobšiná, Reedukačné centrum Mlynky.

Každé družstvo prišlo s úmyslom vyhrať a tak športovci dali do hry všetko, čo bolo v ich silách. Šport je však hra, pri ktorej ani dlhodobá príprava, či predchádzajúce veľké úspechy nie sú zárukou víťazstva. Športová šťastena tento krát nestála na domácej strane, ale dala priestor hosťujúcim družstvám. 1.miesto obsadilo Reedukačné centrum Mlynky, 2. miesto Základná škola, Zimná 190, Dobšiná, 3. miesto Detský domov, Nová 809, Dobšiná. Ani to, že domácim sa tento ročník nepodarilo vyhrať, neubralo nič z pocitu radosti, hravosti, zdravej súťaživosti, či chuti o rok sa stretnúť opäť. Celý turnaj otvorila, ceny víťazom s blahoželaním odovzdala riaditeľka školy Mgr. Božena Sentpéteryová.       Poďakovanie patrí  primátorovi mesta Jánovi Slovákovi za poskytnutie pohárov a cien, pánovi Štefanovi Trenkovi, ako hlavnému rozhodcovi, všetkým trénerom, súťažiacim a organizátorom podujatia. Dovidenia o rok!

Mgr. Iveta Csisková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »