Kultúra

Slávnostná Mikulášska akadémia malých škôlkarov

 

Mikuláš je prvou predzvesťou vianočných sviatkov. Už tradične chodí medzi deti a rozdáva im darčeky. V našej MŠ sa deti na stretnutie s Mikulášom starostlivo pripravovali. Učili sa básničky, pesničky, nacvičovali tančeky, aby nimi privítali Mikuláša. Slávnostná Mikulášska akadémia sa konala 6. decembra 2016 v priestoroch Kultúrneho domu, za účasti rodičov a širokej verejnosti.

Deti si toto popoludnie užívali ako rozprávkové bytosti, anjeli, čerti, strigy, či Mikulášikovia. No ich očká sa najviac rozžiarili, keď k nim zavítal sv. Mikuláš. Okrem pochvaly za krásny program potešil detské srdiečka balíčkom so sladkou odmenou. Na rozlúčku si s deťmi zatancoval a vydal sa na ďalekú cestu. Deti spolu s rodičmi odchádzali domov spokojné a šťastné a bohatšie o nezabudnuteľný zážitok. Týmto vedenie školy ďakuje všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii Mikulášskej akadémie.

Jana Blašková, foto: Vladimír Václavík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »