Prípravy na XIV. Dobšinskú zimu 2016 vrcholia

Autoklub EHC Dobšinský kopec v spolupráci s Mestom Dobšiná usporiadajú dňa 6.2.2016 zimnú automobilovú súťaž pod názvom  XIV. Dobšinská zima 2016, ktorá bude zaradená do Minirally cupu 2016 a voľného Dobšinského pohára. Trate rýchlostných skúšok budú z časti obmenené, ale situované rovnako ako v roku 2015: RS Vlčia dolina – Podkova, RS Žrebčín, RS Eurobus, RS Dobšiná – Tri ruže. Uzávierka prihlášok je stanovená na 31.1.2016. Štart preteku bude dňa 6.2.2016 /sobota/ o 10:00 hod. Obyvatelia ulíc, ktoré budú súčasťou RS Dobšiná – Tri ruže budú tak, ako po minulé roky  osobitne vyrozumení  s časovým harmonogramom obhliadky trate a priebehu preteku.

Zároveň sa chceme vopred poďakovať za ústretovosť a pochopenie všetkým dotknutým občanom v meste. Organizátor pre motoristických priaznivcov pripravil aj tohto roku množstvo prekvapení v štartovom poli, ktoré bude naplnené pretekármi zo Slovenska, Poľska, Maďarska a Česka. Toto podujatie je jedno z mála, na ktorom sú povolené pneumatiky s hrotmi, čo dodáva tomuto preteku jeho výnimočnosť. Veríme, že aj tohto roku budú  vhodné  zimné, snehové podmienky, aby mohli pretekári naplno ukázať jedinečnú jazdu na hrotoch. Všetky podrobné informácie budú zverejnené aj na webovej stránke http://old.dobsina.sk/dobsinskykopec/. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Organizačný výbor DZ 2016