Príjmu manažéra klastra Slovenský raj

Obec Stratená ako zamestnávateľ nás informovala, že vyhlasuje výberové konanie na zamestnanca Obce Stratená na pozíciu Manažér Klastra, na pracovnú zmluvu na dobu určitú pre projekt „Slovenský raj – Klaster cestovného ruchu NP Slovenský raj a TIC Dobšinská ľadová jaskyňa“. V samotnom projekte je zapojené aj mesto Dobšiná.

Kvalifikačné predpoklady a iné predpoklady na zamestnanca zo strany zamestnávateľa

– úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou – alebo – vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa – alebo – vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa – alebo – vysokoškolské vzdelanie 3. stupňa

– minimálne 5-ročná dĺžka praxe v oblasti cestovného ruchu (najlepšie i na medzinárodnej úrovni)

– minimálne 2-ročná dĺžka manažérskej praxe, alebo vzdelanie v oblasti manažmentu

– predpoklady na vykonávanie práce vo verejnom záujme (§ 3 ods. 4 zák. č. 552/2003 Z.z.)

– aktívna znalosť minimálne jedného svetového jazyka. Predložiť aspoň základné praktické jazykové znalosti vzdelaním resp. absolvovaním jazykových kurzov. Znalosť jazyka bude preverená členmi komisie.

– znalosť oblasti Slovenského raja – základné faktografické znalosti budú preverené priamo členmi komisie

– predpoklady pre vykonávanie zverenej funkcie v novovzniknutej Oblastnej organizácii cestovného ruchu – uchádzač si na pracovný pohovor pripraví ústnu alebo elektronickú prezentáciu na tému „Návrh hlavnej činnosti OOCR Slovenský raj na rok 2013“ a odprezentuje ju prítomným. Táto prezentácia bude zhodnotená členmi komisie

práca s PC (Word, Excel, Power point, internet + strojopis výhodou)

– výborné manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti

– skúsenosti s organizáciou podujatí výhodou

– iniciatívnosť, zodpovednosť, flexibilita a kreativita

K žiadosti je potrebné pripojiť:

1. doklady o vzdelaní – úradne overená fotokópia

2. profesijný životopis na formulári európskej únie pre posúdenie kvalifikačných predpokladov

3. súpis referencií o činnosti v cestovnom ruchu, ako aj o manažérskej činnosti, potvrdených bývalým zamestnávateľmi alebo klientmi

4.  doklady pre posúdenie jazykových predpokladov

5.  výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Žiadosti o účasť na výberovom konaní je potrebné doručiť na adresu: Obec Stratená, č.46, 049 71 Stratená s poznámkou: „Výberové konanie – Manažér Klastra“  do 04.02.2013 do 12:00 hod. O termíne výberového konania bude uchádzačov zamestnávateľ informovať písomne.

Ilustračné foto: Dobšinčan