Poslanci zasadnú v stredu + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 18. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 26. septembra o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej.

Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan.  Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta. Toto Mestské zastupiteľstvo nebude výnimkou a za poskytnuté materiály ďakujeme. Stiahnuť si ich môžete priamo tu.

Program:

1.Kontrola plnenia uznesení

2.Správynásledných finančných kontrol

3.Správapripravenosti škôl a školských zariadení na škol. rok 2012/2013

4.Monitorovacia správa programového rozpočtu30.6.2012

5.II. úprava rozpočtu mesta na rok 2012 a plnenie rozpočtu31.7.2012

6.Informatívna správa „Dobšiná – kanalizáciaČOV“ – aktuálny stav zabezpečenia realizácie projektového zámeru

7.Majetok mesta

8.Určenie ceny stočnéhomeste Dobšiná a ceny vodného v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni

9.Rôzne

10.Diskusiainterpelácie poslancov