Poslanci zasadnú v stredu + materiály

Po oficiálnom pozvaní poslancov, ktoré inicioval primátor mesta Dobšiná Karol Horník (Smer-SD) je dnes vytýčený presný termín ďalšieho zasadnutia mestského parlamentu. Toto zasadanie sa uskutoční v stredu, 29. februára o 15:30 v zasadacej miestnosti Mestského úradu.

Zasadanie je v poradí trinástym riadnym zasadaním poslancov od svojho zvolenia do funkcii. V tejto súvislosti je dobré podotknúť, že zasadania sú zo zákona verejné a preto sa na nich môže zúčastniť každý občan.

Ako nám prisľúbil poslanec Ján Slovák (nezávislý), dnes vám ako jediní prinášame kompletné materiály, ktoré dostávajú iba poslanci mestského zastupiteľstva. Poslanec Slovák ich poskytnutie odôvodnil morálnou potrebou informovať občanov o úplnom dianí v ich meste. Za poskytnuté materiály mu ďakujeme. Stiahnuť si ich môžete na tejto adrese: http://uloz.to/xcZVwvS/zasadanie-c-13-zip . Mestské zastupiteľstvo sa bude v celku zaoberať týmito bodmi:

1. Kontrola plnenia uznesení

2. Správa o kontrolnej činnosti za rok 2011

3. Správa o kontrole vybavovaní sťažností a petícií za rok 2011

4. Správa o vyúčtovaných dotáciách za rok 2011

5. Žiadosti o poskytnutie dotácií z rozpočtu mesta v roku 2012

6. Správa o prerokovaní výsledku kontroly „Implementácia programového rozpočtovania v rozpočtovom procese miest a obcí“ v meste Dobšiná – NKÚ SR

7. Informácia o príprave volieb do NR SR v roku 2012 v meste Dobšiná

8. Žiadosť o prehodnotenie riešenia autobusovej zastávky v Dobšinej

9. Informácia o schválených, podaných a pripravovaných projektoch mesta Dobšiná

10. Majetok mesta

11. Správa o preventívnych protipožiarnych kontrolách za rok 2011 a ročný plán protipožiarnych kontrol na rok 2012