Šport

Počet prihlásených na Dobšinskom kopci sa zastavil na čísle 142

 

Diváci na tohtoročnom Dobšinskom kopci sa opäť majú na čo tešiť. Zoznam prihlásených jazdcov sa zastavil na čísle 142, pričom na štart sa spomínaní jazdci postavia už počas nadchádzajúceho víkendu.

„Nielen v okolí trate, ale aj v meste, kde bude servisné parkovisko robíme ešte posledné úpravy. Okolie trati naši pracovníci kosia, pripravuje sa páskovanie zakázaných miest, v meste sa koncom týždňa bude stavať pódium na ktorom bude predstavenie súťažiacich, ale aj sprievodný program a následne aj oceňovanie najrýchlejších jazdcov. Pripravujeme aj priestory riaditeľstva, kde bude prebiehať administratívne preberanie, a bude tu umiestnené aj media centrum,“ začal s rozprávaním Marcel Kollárik, riaditeľ pretekov Dobšinský kopec 2017.

Prípravy teda vrcholia, počet prihlásených jazdcov je taktiež rovnako známy, poďme si preto trochu pripomenúť čo a kedy nás na Dobšinskom kopci 2017 čaká.

V prvom rade to bude administratívne a technické preberanie súťažiacich, ktoré bude prebiehať už v piatok (21.7.2017) od 7:00 do 18:30 hodiny. Po ukončení preberaní sa všetci jazdci musia zúčastniť brífingu, ktorý sa bude konať o 19:00 hodine v budove riaditeľstva pretekov. Na sobotu a nedeľu sú už prichystané samotné tréningové a súťažné jazdy, ale aj sprievodný program v nasledujúcich časoch.

Sobota – 22.7.2017:
od 9:00 – štart dvojice tréningových jázd

Večerný program – stage pred Mestským úradom Dobšiná
18:45 – predstavovanie teamov
19:00 – štart Oldies Party Rádia Vlna
19:00 – tlačová konferencia (Mestský úrad Dobšiná)
19:30 – slávnostne otvorenie pretekov
20:00 – pokračovanie Oldies Party Rádia Vlna, vložený koncert Mafia Corner

Nedeľa – 23.7.2017
od 8:30 – štart dvoch súťažných jázd
od 17:00 – ocenenie víťazov (stage pred Mestským úradom Dobšiná)

Organizátor Dobšinského kopca 2017 si dovoľuje upozorniť, že všetky aktuálne informácie nájdete nielen na web stránke www.dobsinskykopec.com, ale aj na facebooku https://www.facebook.com/DobsinskyKopec/ a v sieti twiter na adrese https://twitter.com/DobsinskyKopec.


Miro Majláth, tlačový tajomník DK 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »