Kultúra

Plesovú sezónu zahájil Detský ples

Dievčatá v krásnych šatách, elegantní chlapci, dobrá hudba, pohostenie …..  a prvý ples v tejto sezóne mohol začať, čo sa udialo v piatok 27.01.2023.  Centrum voľného času Dobšiná takto každoročne otvára plesovú sezónu v našom meste. A veru ples stál za to. Deti sa zabávali pri súťažiach, pri dobrej hudbe a pri dobrom pohostení. Zamestnankyne centra deťom napiekli sladké perníky a deti si tiež doniesli malé pohostenie.

Pozvánky boli zlosovateľné v tombole, do ktorej prispelo CVČ Dobšiná, manželia Hudákovci, Reštaurácia Arabela, Alex – mix a Centrum Vina shop, ktorým pekne ďakujeme. Veľmi nás potešila vysoká účasť detí a tešíme sa na záver plesovej sezóny a fašiangov, kedy nás čaká 17. februára veľký karneval, na ktorý vás srdečne pozývame.

Ing. Mária Rybárová