Kultúra

OZ Detstvo deťom na divadelných podujatiach

 

V mesiaci február mali členovia OZ Detstvo deťom možnosť zažiť skvelý divadelný zážitok hneď dva krát. 19.2.2017 sa dievčatá z „Babinca“ boli pozrieť  na „Aladinovu čarovnú lampu“. Ohromila nás nie len krása nápaditých kostýmov, ale žasli sme aj nad tanečným umením krásnych dievčat, aj nad pútavým dejom.  Dievčatá so zatajeným dychom sledovali napínavý príbeh plný piesní a čarovných choreografií.

26.2.2017 nás bolo v divadle o poznanie viac. Na rozprávku „Ako Ondro peklo prekabátil“ sa vybrali rodičia s deťmi, dievčatá z Babinca aj pracovité deti z doučovania, ktoré prebieha v  miestnom komunitnom centre. Rozprávka bola veselá a zaujímavá a tak sa mali na čo pozerať malí aj veľkí.

Vychutnali sme si atmosféru divadla do posledného dúška a čerešničkou na torte boli veľmi milí a ochotní protagonisti, ktorí sa s nami po každom z predstavení odfotili, aby sme na tieto skvelé chvíle mali trvalú spomienku. Touto cestou sa chceme nielen podeliť o radosť z kultúrneho zážitku, ale aj poďakovať všetkým sponzorom a priateľom Detstva deťom, vďaka ktorým sme mohli výlety podniknúť, ale aj divadlu Actores v Rožňave, ktoré nám vyšlo v ústrety a vďaka nemu sme prežili naozaj krásne zážitky.

RNDr. Eleonóra Liptáková & Mgr. Erika Polgáriová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »