„O paliciach, ale svižne“ – večerná etapa

Organizátori akcií „O paliciach, ale svižne“ z odboru kultúry a športu mesta Dobšiná, si tentokrát 27. januára 2016 pripravili pre nadšencov severskej chôdze netradičnú večernú etapu. Nakoľko sa jednalo o mestský okruh spojili sa aj s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Rožňave a spoločne pred akciou rozdali reflexné prvky a urobili prednášku zameranú na chodcov v cestnej premávke za zníženej viditeľnosti. Dvadsaťtri „walkerov“ sa následne vydalo na trať dlhú 8,3 km večerným mestom, ktorú absolvovali za necelé dve hodiny. Ďalšia akcia sa bude niesť v duchu blížiaceho sa sviatku Sv. Valentína a to v stredu 10.02.2016 pod názvom „ Kráčaj srdcom“, na ktorú vás organizátori srdečne pozývajú.

Katarína Vargová, foto: JK