Aktuality

Novozvolený primátor mesta Dobšiná sa prihovára občanom

 

Vážení Dobšinčania, rodina, priatelia, známi, som hrdý na to, že sa nám podarilo uskutočniť zmenu. Ukázali sme, že tú hlavnú moc v našom meste majú v rukách samotní obyvatelia. Ďakujem vám za prejavenú dôveru a zároveň si uvedomujem obrovskú zodpovednosť, ktorú ponesiem toto volebné obdobie na svojich pleciach. Teší ma, že zvolený poslanecký zbor dáva predpoklad k výbornej spolupráci pre vás, občanov tohto mesta. Som presvedčený, že výsledkami práce presvedčíme aj tých, ktorí neboli naklonení k takejto zmene. Naklonení tejto zmene nebudú ani tí, ktorým vyhovoval stav aký bol, no žiaľ zmeny musia nastať aj na určitých pozíciách v meste, pretože nepredpokladám, že by sa podarilo presvedčiť niekoho kto robí niečo desaťročie a viac, aby to teraz robil ináč.

Čaká nás veľa práce, na ktorú sa teším. Budem pravdivo informovať občanov o každom dôležitom kroku v meste, o každom zámere, o každom projekte … atď. s tým, že občania budú mať možnosť sa k všetkému vyjadriť. Na túto informovanosť budem klásť obrovský dôraz, a vyžadovať ju aj od mestských spoločností. Nedá sa všetko uskutočniť zo dňa na deň, no som presvedčený, že všetko čo odo mňa očakávate na základe mojich vyhlásení a článkov splním. Očakávam pomoc vás všetkých, občanov mesta, pretože len spoločnými silami bude Dobšiná hrdým mestom so všetkým, čo k tomu patrí.

Ján Slovák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »