Kultúra

Novoročná akadémia Centra voľného času

Centrum voľného času, detí a mládeže v Dobšinej, usporiadalo v nedeľu 25. januára v priestoroch sály Mestského kultúrneho strediska novoročnú akadémiu. Všetky miesta boli plne obsadené, kde obecenstvo čakalo na pestrý program, ktorý si pre nich pripravili deti záujmových útvarov centra. Tie sa nenechali nijako zahanbiť a podľa mnohých, jedno krásne vystúpenie striedalo druhé. V úvode privítala prítomných riaditeľka Centra voľného času Ing. Mária Rybárová, ktorá neskôr pre náš portál uviedla:

„Novoročná akadémia sa niesla v znamení zimy. Deti záujmových útvarov sa predstavili s programom, ktorý si pripravili pre rodičov, známych a pre všetkých obyvateľov Dobšinej, ktorí sa akcie zúčastnili v hojnom počte. Po skončení akadémie bola pre deti pripravená aj diskotéka, počas ktorej sa losovala tombola plná pekných cien.“ Aká bola atmosféra na novoročnej akadémií sa vám pokúsime priblížiť vo forme fotografií pod príspevkom.

Foto poskytlo: CVČ Dobšiná