Šport

Night Fighters už čoskoro!

 

CALISTO s.r.o. a MB Boxing club Vás pozýva dňa 21.decembra 2013 o 19:00 hod. na galavečer NIGHT FIGHTERS. Príďte zažiť na vlastnej koži atmosféru ringu, v ktorom sa predstavia bojovníci v rôznych štýloch ako je MMA, K1 či BOX. Okrem zápasov je pre divákov pripravený aj bohatý sprievodný program , ktorý samozrejme nebudeme prezrádzať naraz, ale postupne budeme o ňom informovať. Podujatie sa uskutoční v estrádnej sále OKC Rožňava, kde bude obmedzený počet miest na sedenie preto neváhajte a zakúpte si lístky v predpredaji už od 2.12.2013 v TIC Rožňava, alebo v penzióne CALISTO Dobšiná.

Cena lístku na sedenie v predpredaji je 8.00 € na státie 6.00 €. V deň podujatia na mieste, na sedenie 10.00 € na státie 8.00 €. Aj touto cestou ďakujeme za podporu reklamným partnerom: Hotel Empress, EAST.SK, LIFA, L Racing s.r.o., MMK Transport s.r.o., REZOLES s.r.o., MERIT Grup, Fitness centrum RELAX, KATSUDO, Jedáleň GEMER, Vinotéka Rožňava, H2 SECURITY Calisto, Fitness CALISTO, ako aj mediálnym partnerom: ROŽŇAVA 24, Auto Hifi & DJ Shop, www.igli.sk, www.mestodobsina.sk.  

Foto + video: Organizátori podujatia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »