Kultúra

Navštívte nápaditú jesennú výstavu v Dobšinej

 

Azda najfarebnejšie ročné obdobie prináša okrem hmlistých rán a chladných nocí plody celoročnej práce, celú paletu farieb v prírode a priestor pre realizáciu umelca, ktorý sa skrýva vo vnútri mnohých z nás.

Centrum voľného času detí a mládeže v Dobšinej zorganizovalo v spolupráci so školami a školskými zariadeniami z Dobšinej a okolia JESENNÚ VÝSTAVU, ktorá bola zároveň aj súťažou o NAJKRAJŠÍ JESENNÝ ARANŽMÁN. Pedagógovia spolu so svojimi žiakmi vytvorili množstvo prekrásnych výrobkov. Porota v zložení Anna Macková, Anna Wágnerová a Mgr. Monika Dúdorová mali neľahkú úlohu vybrať tie najkrajšie, nakoniec sa však zhodli na výsledku:

  1. Miesto – ZUŠ Dobšiná
  2. Miesto – SOŠ Dobšiná
  3. Miesto – Detský domov Dobšiná

Výhercom blahoželáme, všetkým zúčastneným školám a školským zariadeniam ďakujeme a všetkých obyvateľov Dobšinej pozývame do kultúrneho domu pozrieť si Jesennú výstavu, ktorá bude pre mnohých inšpiráciou. Výstava bude prístupná v utorok 17.10.2017 od 9:00 do 17:00 hod. a v stredu 18.10. od 9:00 do 15:00 hod.

Ing. Mária Rybárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »