Na Mikuláša „O paliciach, ale svižne“

Mestské kultúrne stredisko Dobšiná zorganizovalo 5. Decembra 2015 ďalšiu športovú akciu pre nadšencov severskej chôdze „ O paliciach, ale svižne.“ Napriek tomu, že počasie nám neprialo a terén bol náročný všetkých 28  účastníkov  zvládlo trinásťkilometrový  úsek na trase Voniarky – Gápel- Rompot- Šafárka – Vyšný Hámor – Dobšiná  na výbornú. Po návrate každý účastník dostal „účastnícky list“ a malé zdravé  pohostenie.  Všetkým zúčastneným  patrí poďakovanie a tešíme sa na opätovné stretnutie pri ďalšej akcii.  Ďakujeme primátorovi mesta Dobšiná Jánovi Slovákovi a sponzorom Mestským lesom s.r.o a Podniku služieb s.r.o , ktorí nám bez váhania podali pomocnú ruku na zrealizovanie tejto akcie.

Ing. Terézia Tkáčová & Katarína Vargová