Kultúra

Muzikálový večer exkluzívne na našom portáli

 

Historický Evanjelický kostol v Dobšinej, ktorý bol postavený roku 1480, sa v nedeľu 01. júna premenil na živé javisko. V jeho priestoroch pre širokú verejnosť vystúpili uznávaní členovia opery Štátneho divadla Košice Barbara Išky a Štefan Hundža, na Muzikálovom večeri, na ktorom odzneli hity z muzikálov ako Dracula, František z Assisi a iných. Podujatie malo veľký úspech, vysokú profesionálnu úroveň a pre širokú verejnosť ho zorganizoval konateľ Penziónu Calisto s.r.o – Ján Slovák.

Evanjelickému cirkevnému zborom v Dobšinej, ktorý vedie pán farár Mgr. Radovan Gdovin, sa myšlienka živého koncertu zapáčila natoľko, že poskytol priestory kostola na toto podujatie, ktoré zúčastnení označili za vynikajúce. Organizátor pre tých, ktorí sa nemohli zúčastniť na podujatí, exkluzívne na našom portáli zverejňuje celý koncert vo forme štyroch videí, ktoré  zhotovil profesionálny kameraman. Penzión Calisto s.r.o. a portál mestoDobšiná.sk vám prajú príjemný umelecký zážitok.

Ilustračné foto: Radakcia MD, Video: Penzión Calisto s.r.o.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »