Kultúra

Milujeme svojho tatina: Zaznelo v Centre voľného času v Dobšinej

 

Po úspešnom, minuloročnom podujatí venovanému Dňu otcov, sme sa aj tento rok v Centre voľného času v Dobšinej rozhodli, že ho znova zorganizujeme, tentoraz aj s malým prekvapením.  Pripravili sme ho 19. júna 2017 v priestoroch našej krásnej záhrady centra. Pre všetkých oteckov sme pripravili zábavné disciplíny, ktoré absolvovali spolu so svojimi deťmi. V nich museli preukázať svoju šikovnosť, zručnosť, taktiku, ale hlavne rýchlosť. Súťažilo sa v týchto disciplínach – prekážková dráha naslepo, zabíjanie klincov, obliekanie a vyzliekanie detí, zber loptičiek, vypitie pripraveného nápoja a nosenie živých „opičiek“.

To všetko prebiehalo pod dozorom a povzbudzovaním manželiek a samozrejme bolo to na čas. Oteckovia bojovali ostošesť, deti sa skvele zabávali a mamičky konečne oddychovali. Súhra otcov a detí bola krásna a o tom, že každé z nich miluje svojho tatina niet pochýb. Po skončení súťaží prišlo sľúbené prekvapenie. Bol to výborný guláš, ktorý nám prišiel navariť Peter Hlaváčik, tiež skvelý tatino,  ktorému ďakujeme. Nakoniec boli vyhlásení traja oteckovia, ktorým sa spolu s deťmi darilo najlepšie: I. miesto – Rastislav  Vikartovský, II. miesto – Ondrej Vilim, III. miesto – Martin Lipták. Všetci oteckovia boli odmenení medailami „Super ocko“ a deti sladkosťou.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »