Mestskí poslanci zasadnú do lavíc v stredu

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení v poradí 38. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 25. júna o 16:00 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú stále iba poslanci mesta. Za poskytnuté materiály ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť v linku pod príspevkom.

Dokumenty na Mestské zastupiteľstvo č. 38 – klik na stiahnutie.

Program 38. zasadania mestských poslancov

1. Kontrola plnenia uznesení
  2. Plán kontrolnej činnosti na 2. polrok 2014
  3. II. úprava rozpočtu