Mestskí poslanci sa zídu v utorok + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 27. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v utorok 29. októbra o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta. Za poskytnuté materiály ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť TU.

Program 27. Mestského zastupiteľstva v Dobšinej

1.       Správa o kontrole plnenia uznesení

2.   Informatívna správa o výsledku následnej finančnej kontroly – kontroly spravovania parkoviska v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni Podnikom služieb mesta Dobšiná s.r.o. počas letnej sezóny 2013

3.       Majetok mesta