Mestskí poslanci budú rokovať v pondelok

Zástupkyňa primátora mesta Dobšiná, PaedDr. Anna Klausmanová (Smer-SD) zvolala v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení v poradí 39. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v pondelok 04.augusta o 16:00 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú stále iba poslanci mesta. Za poskytnuté materiály ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť v linku pod príspevkom.

Dokumenty na Mestské zastupiteľstvo č. 39 – link na stiahnutie.

Program 39. Mestského zastupiteľstva:

1. Dobšiná – Kanalizácia a ČOV – podanie žiadosti o nenávratný finančný príspevok doplnenie uznesenia č. 427-12/VI-2014-MsZ o povinný údaj – kód výzvy
  1. Dobšiná – Kanalizácia a ČOV- zmluva o uzavretí zmluvy o zriadení vecného bremena  so Železnicami SR, Klemensova 8, Bratislava
  2. Určenie rozsahu výkonu funkcie primátora mesta Dobšiná na nové volebné obdobie r. 2014 – 2018
  3. Určenie počtu poslancov  mesta Dobšiná na nové volebné obdobie r. 2014 – 2018
  4. Určenie počtu volebných obvodov pre voľby do orgánov samosprávy obcí, konané 15. novembra 2014

lustračné foto: Redakcia MD