Kultúra

Mestské lesy slávnostne ukončili pracovný rok 2015

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku, sviatky pokoja, radosti a vďaky. Mestské lesy Dobšiná ako každý rok nezabudli ani na svojich verných dodávateľov prác pre ktorých pripravili 14. decembra slávnostné stretnutie pri príležitosti ukončenia pracovného roku 2015. Bolo to príjemné posedenie, ktoré bolo obohatené o skvelý kultúrny program, dobré jedlo, ale i dôkladné zhodnotenie celého pracovného roka konateľom spoločnosti Marcelom Kollárikom.  Osobne sa poďakovať prišiel aj primátor mesta Dobšiná Ján Slovák, ktorý vyjadril uznanie nad ťažkou prácou, ktorú títo pracovníci vykonávali počas uplynulej sezóny. Súčasťou posedenia boli aj prezentácie všetkých prác, či malé darčekové poďakovanie všetkým.  Rok 2015 sa stal rokom bez akýchkoľvek pracovných úrazov a to je to najdôležitejšie konštatovanie pri tak ťažkej a nebezpečnej práci. Veríme, že sa všetci cítili medzi nami dobre a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v novom roku.

ML Dobšiná spol. s r.o.