Mesto Dobšiná nezabudlo ani na svojich jubilujúcich seniorov

V priestoroch obradnej siene historickej radnice mesta, dnešného Mestského úradu v Dobšinej sa v utorok 24. októbra 2017 pri príležitosti mesiaca úcty k starším, zišli jubilujúci seniori. V úvode ich svojim vystúpením privítali žiaci a pedagógovia zo základnej umeleckej školy a príjemnú atmosféru po celý čas umocňovali básne a príhovory zamestnancov úradu a primátora mesta Dobšiná, Jána Slováka.

Na toto milé stretnutie boli pozvaní seniori, ktorí dovŕšili svoje jubileá 65 rokov (55 občanov), 70 rokov (32 občanov), 75 rokov (17 občanov), 80 rokov (12 občanov) 85 rokov (6 občanov), 90 rokov (6 občanov). Životné jubileum 95 rokov oslávili dvaja občania, pani Anna Ogurčíková a pani Irenka Fedorová. Po programe a zápise do pamätnej knihy a odovzdaní kvetov si prítomní odniesli dobrý pocit z toho, že mesto na nich nezabúda ani v jeseni života a váži si ich celoživotnú prácu. Našim seniorom želáme veľa príjemných a šťastne prežitých rokov.

Text: Red. JK, foto: Ing. T. Tkáčová