Medzinárodné majstrovstvá – foto a výsledky

V dňoch 31.marca a 1.apríla sa v priestoroch mestského kultúrneho strediska v Dobšinej uskutočnili Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji. Podujatie organzoval domáci klub Fitness Calisto Dobšiná v spolupráci klubu KST JP Stav Herkules Rožňava a Mestským kultúrnym strediskom Dobšiná, s poverením Slovenskej asociácie silového trojboja, s podporou firmy Aminostar.

Celá súťaž bola dvojdňovým podujatím, ktoré sa začalo v sobotu o 9:30 hod. slávnostným otvorením a  pokračovala zápolením športovcov v kategórii RAW, čo znamená športovcov bez špeciálnych dresov. Pretekári súťažili v disciplínach silového trojboja t. j. drep, tlak na lavičke a mŕtvy ťah. Výsledky, ktoré nám poskytol organizátor Ján Slovák, Finess Calisto Dobšiná si môžete prezrieť na našom portáli TU a TU (klik na odkazy).

Foto : Vladimír Václavík, www.vladofoto.eu

{gallery}foto_sport/msr_trojboj2012{/gallery}