Kultúra

Leto s Calisto 2012

 

CALISTO s.r.o. Vás srdečne pozýva na svoje letné akcie 2012 v areáli kúpaliska vo Vlachove. Program sme zostavili v rámci našich možností a dúfame, že každý si v ňom niečo pre seba nájde. Začíname už tento piatok o 19:00 hod. (15.06.) zábavou so skupinou IMPULZ. Každý ďalší piatok počas leta, a kým nám to počasie dovolí bude zábava so živou hudbou.

 

Postupne sa Vám predstavia IMPULZ, RELAX, TREND, SAKO , pri rockovej zábave HUFU, SEXIT, ako aj známy opravár ciest MILAN CAPÁK. Každú sobotu to budú diskotéky s rôznymi DJ-mi , počas ktorých máme pre Vás pripravené rôzne sprievodné akcie ako napr. MISS MOKRÉ TRIČKO či MISTR MOKRÉ TRENKY, ale aj iné zábavné súťaže a samozrejme nejaká tá tombola.

 

Počas mesiacov Júl a August bude pre milovníkov pohybu každý pondelok a každú stredu o 18:00 hod. ZUMBA. Vyznávačom LIVE koncertov sme na tento rok pripravili Katarínu Knechtovú, Lenku Filipovú, Lori Glori, ktorá je známa svojim účinkovaním s DJ Bobom, pre rockerov máme pripravených TRISTANU, SEXIT a VAOLU v spojení s MOTOZRAZOM.

 

Folkloristi si určite prídu na svoje na koncerte Janka Ambróza s ľudovou hudbou BORIEVKA. Na svoje si prídu aj milovníci silových športov pri súťaži v tlaku na lavičke RAW o pohár CALISTO AMINOSTAR, kde exhibične vystúpi aj maďarský pretekár László Mészáros, ktorého osobný rekord v RAW ( bez špeciálneho dresu ) je 305 kg. Nezabudli sme ani na najmenších a počas leta je naplánovaný deň pre deti s rôznymi atrakciami, súťažami a samozrejme sladkými odmenami. Tešíme sa na Vašu účasť.

 

S pozdravom Ján Slovák, konateľ

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »