Kultúra

La Gioia v Dobšinej

 

Jedinečný hudobný zážitok ponúklo pop-operné trio LA GIOIA 15. novembra 2016 divákom v Kultúrnom dome v Dobšinej. Trojica spevákov si získala publikum nielen svojim šarmom, ale aj netradičným aranžmánom známych piesní, ktoré zazneli v slovenčine, angličtine a taliančine.

Traja vyštudovaní operní speváci – Peter Ďurovec, Peter Ševčík a Matej Vaník – Trio LA GIOIA si svojím repertoárom skladieb zo svetovej hudobnej scény a tiež známymi slovenskými a českými hitmi, podanými v originálnej pop-opernej úprave, okamžite získalo publikum v Dobšinej. Prekvapením koncertu bol hudobný hosť – finalistka Hlasu Československa Ivanna Bagová. Príjemné dojmy z atmosféry na koncerte neskrývali ani samotní speváci, ktorí po prídavku a opätovnom standing-ovation odkázali divákom: „Dobšiná navždy zostane v našich srdciach. Ste výborné publikum. Niekedy v Dobšinej opäť dovidenia!“

-am-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »